Kokybę užtikrina:

Dėstytojai, kurie myli savo darbą. Ne paslaptis - surask mėgstamą darbą ir tau daugiau niekada neteks dirbti. Būtent su tokiais dėstytojais Vokiečių Kalbos Namai ir bendradarbiauja.

Vaizdo medžiagos peržiūra, garso įrašų klausymas, skaitymas. Yra įrodyta, kad žmonės priima informaciją keliais kanalais: vaizdais, garsais, logika ir jutimais - vieni labiau vaizdais, kiti garsais. Kursų metu informacija pateikiama įvairiais kanalais taip, kad ji pasiektų visus mokymo dalyvius.

Asociatyvusis mokymas. Yra įrodyta, kad žmogus geriausiai įsimena tada, kai jam kyla asociacijos. Kursų metu pateikiame situacijas, gramatinius šablonus, pasitelkiant tiek vaizdinę, tiek garsinę medžiagą. Šios priemonės padeda susieti dėstomą medžiagą su asmenine žmogaus patirtimi.

Nuoseklumas. Tik sistemingai mokantis galima įgyti tvirtų žinių. Tam naudojame oficialią, Europos Komisijos patvirtintą kalbos mokymo bei vertinimo metodiką ir pagal jos klasifikaciją paruoštas mokymo programas bei metodinę medžiagą.

Namų darbų metodika. Be abejonės, žmogus išmoksta tik tada, jei mokosi ir pats. Medžiagai įtvirtinti skiriame namų darbus, aiškindamiesi sudėtingesnes situacijas kartu ieškome ir randame teisingus sprendimo būdus nepalikdami jokios vietos abejonėms ar neaiškumams.

Kartojimas. Ne veltui sakoma, "kartojimas - mokslų motina". Tokiu būdu įtvirtiname įgytas žinias.

Geros nuotaikos metodika. Tik pozityviai nusiteikę žmonės gerai įsisavina medžiagą. Todėl dėstytojai stengiasi sukurti jaukią aplinką, parinkti įdomias, linksmas užduotis.

Pinigų grąžinimo garantija. Jei per pirmuosius užsiėmimus nusprendžiate, kad Jūsų netenkina kokybė - pinigus grąžinsime iš karto.

Nesikreipkite pas mus, jei:

- manote, kad dėstytojas įkals į galvą visas žinias ir jums daryti nieko nereikės. Žinias įgyjate patys. Dėstytojas tik padeda, organizuoja mokymo procesą, nukreipia, išaiškina, pataria. Padaro mokymąsį įdomiu, linksmu, kas geriau padeda įsisavinti informaciją. Nesame mokyklinio mokymo stiliaus gerbėjai. Visa kita gausite padaryti patys. Visiems mokymo dalyviams ir kiekvienam asmeniškai skiriame daug dėmesio, būtent todėl grupės tik iki 8 asmenų, kas padeda užtikrinti kiekvieno iš dalyvių asmeninį progresą ir puikų rezultatą.

- jei tikslas yra kitoks, o ne išmokti labai gerai. Mes mokome gerai ir taip pat reikalaujame iš besimokančiųjų daug. Matome jūsų tempą, žinių įsisavinimo greitį, norą dirbti ir norą išmokti. Jei to negalite sau leisti - nesikreipkite.

- esate iš esmės patenkinti esamu žinių lygiu. Mes orientuojamės į spartų žinių įsisavinimą ir kalbos žinojimo auginimą. Žengiame toliau tik tada, kai stovime tvirtai ant pirmosios pakopos.

- norite išmokti kalbą per 1 mėnesį. Vokiečių kalbą išmokti per 1 mėnesį... Tai įmanoma tik fantastiniuose filmuose. Praktika rodo, kad reikia intensyviai dirbti, norint pasiekti rezultatą. Galiausiai, galite nusipirkti e-parduotuvėse medžiagos, tai garantuojančios - tad kam kreiptis pas mus?

- norite pigiai. Tai priklauso tik nuo jūsų. Daugiau įdėsite pastangų patys - reikės mažiau kursų ir pagalbos iš išorės. O kursų kokybę pabandę galėsite įvertinti patys.